Co mówią na mieście o Sprzedawaj Słowem?

 • Olga Butkiewicz
  Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  Świetny, opasły kurs, który uczy jak pisać i skutecznie sprzedawać. Przyjemne lekcje, wiele wątków i zagadnień: od tego, jak pisać tweety, do tworzenia ofert na landingi. Świetnie się bawiłam i czuję, że moja wiedza i kompetencje wzrosły.
  Wart każdej złotówki <3
 • Basia Bukowska
  Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  "Pomysł na zapisanie się na kurs copywriterski był mocno spontaniczny. Poczułam, że potrzebuję zmiany w życiu zawodowym, a skoro pisanina gdzieś tam stale się przeplata, to po co wymyślać koło od nowa? Lepiej doszlifować to, co już trochę umiem… No dobra, ale którą ofertę wybrać? Przecież w sieci jest ich całe mnóstwo. Żadna mnie nie przekonywała, komunikaty były suche i oderwane do rzeczywistości. Bo co to znaczy, że nauczą mnie pisać LEPIEJ? Szybciej? Dłuższymi formami wypowiedzi? Co znaczy, że poznam przeróżne narzędzia pomocne w pracy copywritera? Worda i SJP już znam, więc jeśli to macie na myśli, to sorry, ale nie jestem zainteresowana.
  Algorytmy Googla (...) chyba wyczuły moją frustrację, bo „jakoś” trafiłam na reklamę prowadzonego przez Magdę kursu „Sprzedawaj słowem”. Wreszcie konkrety! Twarde wskazówki, co będziemy robić. Kompetencje Magdy przedstawione w liczbach i namacalnych efektach. W moim przypadku na decyzji zaważyła obietnica zadań domowych (wysłuchanie wykładu to jedno, zastosowanie wiedzy w praktyce to zupełnie coś innego), które osobiście sprawdza Magda (nie ma czegoś takiego jak klucz odpowiedzi, tylko indywidualne uwagi. To w moim odczuciu najcenniejsze źródło wiedzy).
  Wielkimi krokami zbliżam się do końca kursu. Uważam, że to były bardzo dobrze zainwestowane pieniądze. Moje teksty są coraz lepsze, bardziej przejrzyste, przyjemniejsze dla odbiorcy. A nie zawsze poruszam łatwe i lekkie tematy. Nie wiem jeszcze, czy kurs poprawi moją pozycję zawodową. Ale wiem, że Magda dała mi mu temu wszelkie narzędzia. Teraz pozostaje mi ćwiczyć i szlifować warsztat :) (...)
  Kurs polecam każdemu, kto chciałby w miłej atmosferze poprawić swój pisarski warsztat :)"
 • Anna Pytel
  Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  "Jestem totalnym laikiem w copy. Mój facet rozkręca nowy biznes, ale totalnie nie umie w social media, czy marketing. Postanowiłam mu pomóc i zdobyć do tego narzędzia. Szczerze to nie pamiętam jak natknęłam się na kurs Sprzedawaj Słowem, ale cieszę się, że go znalazłam. To jest kurs od zera do bohatera w copy. Magda prowadzi w nim świeżaków za rączkę, naprawdę powoli tak by mózgi nie spuchły od razu od nadmiaru wiedzy. Od tego jak pisać, jak znaleźć czas na pisanie, jak się nie załamywać po pierwszych błędach, po techniki copywritingu, redakcji tekstu, psychologię sprzedaży. Sprzedawaj słowem to też mnóstwo przykładów, jeszcze więcej ćwiczeń i prac domowych, które zdobyte wiadomości przekładały w faktyczny "produkt". Kurs pozwolił mi zupełnie inaczej patrzeć na pisanie tekstów na stronę internetową, w mailach, czy jako posty na socialach."

 • Justyna Metza-Macedo
  Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  "Tak jak pisałam wcześniej w którymś z maili, kupiłabym od Ciebie nawet kurs wycinania śmiesznych zwierzątek z ziemniaka, tak mi się podoba Twój sposób przekazywania wiedzy
  Kurs pisania kupiłam po częściowym przerobieniu kursu tworzenia kolaży, dlatego wiedziałam, że będzie świetny. Masa praktycznych przykładów, wszystko wyjaśnione od podstaw, wytłumaczone co, jak i kiedy używać. Jestem laikiem zarówno w temacie pisania, jak i kolaży, a mimo to wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Podoba mi się, że lekcje są w formie wideo i tekstowej, lubię przyswajać wiedzę w obu wersjach. Super jest to, że przedstawiasz temat holistycznie. Nie skupiasz się tylko na warsztacie copywriterskim, ale też dajesz dużo przykładów z marketingowej działki. Kurs pisania przerobiłam póki co w 70%. Starałam się przerabiać jeden moduł na tydzień, ale potem żyćko sprawiło, że musiałam zwolnić tempo. Właśnie wracam na regularne tory po dwutygodniowym urlopie. Miło jest mieć to poczucie z tyłu głowy, że nie istnieje żaden deadline na wykonywanie zadań i można pracować w swoim tempie. No i właśnie-zadania domowe. Kurs bez tego praktycznego elementu byłby fajną pigułką wiedzy, ale to dzięki zadaniom nauczyłam się najwięcej. Twój feedback jest nieoceniony. Zawsze pokażesz, co można poprawić, jak coś zrobić lepiej, ale też pochwalisz nawet najmniejsze postępy. To pierwszy kurs, kiedy naprawdę z niecierpliwością oczekuję informacji zwrotnej, nawet jeśli wiem, że pewnie wypunktujesz sporo elementów do poprawy. Mówię to jako osoba, która swój niezdrowy perfekcjonizm przepracowuje na terapii
  Serio kurs jest wart absolutnie każdej złotówki i do tej pory poleciłam już go kilku swoim znajomym. Czekam na kolejne Twoje kursy, czy to będzie kurs lepienia pierogów, przygotowywania się do pierwszego lotu w kosmos czy podstawy ogrodnictwa-just take my money"
 • Ewelina Pelczar
  Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  "Co do szkolenia, cóż jest świetne! :D
  Upakowane w nim jest mnóstwo wiedzy, konkretnych przykładów, odniesień, pomocnych checklist, wskazówek, smaczków.
  Dla mnie osoby, "trochę zielonej" jest idealny, bo pokazuje od czego zacząć i następnie krok po kroku przez jakie etapy przejść. 
  W szczególności niby taka błaha rzecz dotycząca nawyku pisania,a jednak powiedziałabym najważniejsza. 
  Bez tego miliony szkoleń i książek nie przyniosą rezultatu, kiedy nie zaczniemy ćwiczyć i pisać. 
  Niemniej każdy moduł wnosi bardzo dużo przydatnej/ praktycznej wiedzy i tylko ją wdrażać. 
  Zadanie domowe po każdym z modułów jest bardzo motywujące i pozwala poukładać wszystkie informacje.
  Każdorazowo mogę do niego wracać, pracować nad tym co już zrobiłam. Motyw ze sprawdzaniem przez Ciebie zadań, to sztosik, bo mamy konstruktywny feedback. 
  Zdobyłam dużą świadomość tekstu pisanego, sprawia mi pisanie coraz większą przyjemność i już pozbyłam się mojego "dziwnego" nadęcia ;P

  Ja osobiście jestem bardzo ale to bardzo zadowolona i zakup szkolenia to świetna inwestycja ;)"
 • Zuzanna Rusek
  Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  "Mimo, że nie skończyłam jeszcze kursu, to mogę z ręką na sercu powiedzieć, że bardzo dużo z niego wynoszę. wszystko jest wytłumaczone tak, jakby opowiadał o tym nauczyciel z wielkim powołaniem. bardzo przyjemnie mi się tego słucha, zapamiętuję bardzo dużo przez samo słuchanie, jednak w ważniejszych lekcjach robię sobie swoje notatki i mapy myśli, żeby zapamiętać wszystko jak najlepiej.
  nawet teraz, kiedy szukam pierwszej pracy i robię zadania, które są wymagane przy rekrutacji wracam na bieżąco do niektórych lekcji, żeby wykorzystać wszystkie informacje.
  jestem bardzo zadowolona, uwierzyłam dzięki temu kursowi, że rzeczywiście mogę nauczyć się pisać i być w tym naprawdę dobra, wystarczy sumiennie się do niego przyłożyć i wprowadzić w życie wszystkie lekcje."
 • Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  Kurs “Sprzedawaj Słowem” bardzo mnie zaskoczył. To nie było byle pitu-pitu, rozciągnięte w czasie, by zachować pozory nauki, tylko bardzo solidna porcja wiedzy oraz wymagające zadania domowe. Zarówno moduły, jak i zadawane prace są ułożone w taki sposób, żeby nie zniechęcić - zaczynamy od łatwiejszych rzeczy, by potem głowić się i siedzieć nad ofertą sprzedażową. Niesamowitą wartością jest kontakt z Magdą. Sprawdza prace domowe i daje wiele cennych uwag. Miałam jakieś pojęcie o copywritingu, ale ten kurs wszystko pięknie uporządkował. Bardzo dobrze wydane pieniądze i poczucie fajnie wykorzystanego czasu zdobywania wiedzy.
 • Angelika Jachymek
  Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  Naprawdę warto było wziąć udział w tym kursie. Jestem pod wrażeniem ile wiedzy z niego wyciągnęłam. Największym atutem tego kursu jest profesjonalne podejście, duże doświadczenie Magdy i przede wszystkim umiejętność przekazania go w nagraniach online. Wszystkie sugestie pod zadaniami przyjęłam:) Wiem wreszcie co robiłam źle i nad czym muszę pracować :) Polecam!
 • Weronika Naskręt
  Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  Jak najbardziej polecam kurs Sprzedawaj słowem. Jako osoba początkująca dowiedziałam się wielu przydatnych informacji, które będę mogła zastosować w pisaniu. Super jest to, że w każdej chwili mogę wrócić do kursu i przerobionych lekcji na platformie. A społeczność na discordzie i zadania wykonywane przez innych uczestników dały mi dodatkową, dużą dawkę inspiracji! :) Podziwiam Was za otwartość na sugestie uczestników i to, że cały czas udoskonalacie kurs! :)
 • Justyna Pietruszka
  Uczestniczka Sprzedawaj Słowem
  Jeżeli pracujesz na etacie w dziale marketingu i obawiasz się, że niczego nowego z kursu nie wyniesiesz, to jesteś w błędzie! Zdecydowanie nie jest to kurs tylko i wyłącznie dla osób z marką własną!
Made on
Tilda